Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Institut vyššího vzdělávání
Olomouc

Institut vyššího vzdělávání – Olomouc je součástí Fakulty veřejnosprávních a ekonomických studií v Uherském Hradišti a zajišťuje realizaci výuky akreditovaných programů v Olomouci.

OBCHODNÍK S REALITAMI

Akreditovaný kurz je určen jak stávajícím realitním makléřům, tak těm zájemcům, kteří by se chtěli věnovat realitní praxi. Akreditovaný kurz reaguje na připravovaný Zákon o realitním zprostředkování, a živnost realitní činnost se stane vázanou živností.

OCEŇOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ

Akreditovaný rekvalifikační kurz MSMT-28694/2016-1/675 je určen pro současné i budoucí znalce, odhadce a asistenty soudních znalců, pracovníky státní správy, insolvenční správce, likvidátory, daňové poradce – bankovní úvěráře a revizory, realitní makléře a poradce, projektové ateliéry a další aktéry profesní sféry.

DAŇOVÝ SPECIALISTA

Akreditovaný rekvalifikační kurz MSMT-5511/2019-1/73 je určen zájemce, kteří chtějí vykonávat komplexní činnost spojenou s daňovou agendou.

ÚČETNICTVÍ

Akreditovaný rekvalifikační kurz MSMT-5511/2019-1/73 je určen zájemce, kteří chtějí vykonávat komplexní činnost spojenou s agendou vedení účetnictví v malých, středních i velkých podnicích.

MZDOVÉ ÚČETNICTVÍ

Akreditovaný rekvalifikační kurz MSMT-5511/2019-1/73 je určen zájemce, kteří chtějí samostatně vykonávat komplexní činnost spojenou s agendou vedení mzdového účetnictví v malých, středních i velkých podnicích.

UČITEL VŠEOBECNĚ-VZDĚLÁVACÍCH PŘEDMĚTŮ 2. STUPNĚ ZŠ A SŠ

Akreditovaný rekvalifikační kurz MŠMT v rámci systému DVPP je určen pro absolventy vysokých škol magisterského stupně (včetně absolventů technických, lingvistických nebo přírodovědných oborů) ve studijním oboru, který odpovídá charakteru vzdělávacích nebo odborných předmětů základní školy nebo střední školy.

UČITEL ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ PRO SŠ

Akreditovaný rekvalifikační kurz MŠMT v rámci systému DVPP je určen pro absolventy vysokých škol magisterského stupně (včetně absolventů technických, lingvistických nebo přírodovědných oborů) ve studijním oboru, který odpovídá charakteru odborných předmětů střední školy.

SPECIÁLNÍ PEDAGOGIKA

Akreditovaný rekvalifikační kurz MŠMT „Speciální pedagogika“ v oblasti pedagogických věd se zaměřením na speciální pedagogiku pro kvalifikované učitele, vychovatele, učitele odborného výcviku a praktického vyučování.

DALŠÍ KURZY

 • Daň z příjmů fo – zpracování daňového přiznání.
 • Daňová evidence.
 • Úvod do účetnictví.
 • Základní orientace v účetních výkazech – rozvaha, výkaz zisků a ztrát, výkaz cash flow.
 • Hodnocení finanční situace podniku dle účetních informací.
 • Tesol/tefl (on-line).
 • Nejčastěji řešené otázky týkající se problematiky účtování majetku.
 • Nejčastěji řešené otázky týkající se problematiky účtování zásob.
 • Nejčastěji řešené otázky týkající se podnikání v oboru realit.
 • Nejčastěji řešené otázky týkající se spolupracující osoby dle § 13 zákona o daních z příjmů.
 • Nejčastěji řešené otázky daňové uznatelnosti nákladů (výdajů) dle § 24 a dle § 25 zákona o daních z příjmů

Mgr. Markéta Dušková

Manažerka vzdělávacích programů Olomouc

Vysokoškolské pedagogické vzdělání získala na MU v Brně a následně se zabývala projekty environmentální povahy v pozicích projektového managementu ve státních institucích Ministerstva zemědělství ČR. Bohaté zkušenosti projektové manažerky nabyla rovněž v rámci samostatných projektů v oblasti systémového vzdělávání v ČR a SR a problematiky trhu práce na regionálních úrovních. Na fakultě má na starosti marketing a realizaci programů následného vzdělávání.

E-mail: marketa.duskova@fves-olomouc.cz
Tel.: +420 605 106 401

Ing. Radovan Kunc

Koordinátor programů dalšího vzdělávání

Ing. Radovan Kunc, vystudoval Mendelovu Univerzitu v Brně, působil na manažerských a HR pozicích v obchodních firmách a neziskových organizacích. V současnosti působí jako ředitel společnosti pro rozvoj a vzdělávání v oblasti psychosociálních dovedností s akcentem na rozvoj specifických vzdělávacích potřeb a podpory znevýhodněných osob na trhu práce. Organizuje a vede licenční sportovní kurzy a vzdělávací programy v tuzemsku i v zahraničí. Má zkušenosti s realizací assessment a development center v rámci rozvojových programů i výběrových řízení.

E-mail: kunc.radovan@fves-olomouc.cz
Tel.: +420 732 688 288

Sídlo:

Sladkovského 659/40
Olomouc – Holice

Učebna:

U Stadionu 1204/8
Olomouc – Nová Ulice

Učebna:

tř. Kosmonautů 1288/1
Olomouc (BEA campus)Kancelář pro osobní kontakt se zájemci o studium: Sladkovského 659/40, 779 00 Olomouc – Holice

Úřední hodiny: Po - pá: 9:00 – 15:00 hod. (doporučená telefonická domluva předem na tel.: 605 106 401)