Aktuality a zprávy

DUBEN 2019

Přijímáme přihlášky do bakalářského i magisterského studia. Nejzazší termín pro podání přihlášky je 15. září 2019.


ÚNOR 2019

V měsíci únoru jsme dle plánu spustili vlastní elektronický studijní systém na internetu, který umožní studentům lepší orientaci v jejich studiu a také usnadní komunikaci se studijním oddělením. Studijní sekce je určena pouze pro stávající studenty, kteří ji naleznou na zabezpečené adrese: https://system.fves.eu.


PROSINEC 2018

Jedinečné setkání realitních profesionálů se uskuteční již 29. ledna 2019 v Kongresovém centru v Praze. Nejlepší vzdělávací a společenská akce v realitním světě se tentokrát otevírá nejenom členům sítě RE/MAX, ale i externím účastníkům, kteří chtějí obstát na zpomalujícím trhu a připravit se na proměnu trhu ve prospěch kupujícího. Čeká na Vás hned několik skvělých řečníků, workshop pro makléře i majitele kanceláří a samozřejmě hvězdný večer (určený pouze kolegům z RE/MAX). Více informací naleznete na webu www.remaxconvention.cz. Neváhejte a přihlaste se na RE/MAX Convention již dnes!


ZÁŘÍ 2018

Zimní semestr akademického roku 2018/2019 bude zahájen 1. 10. 2018 a ukončen 28. 2. 2019.


ČERVENEC 2018

Získali jsme DV SSL Certifikát od certifikační autority (CA) pro zabezpečené připojení naší webové stránky k prokázání a potvrzení identity. Další novinkou je, že jsme spustili nový elektronický studijní systém s ukazatelem stavu studia pro studenty programu MBA.


DUBEN 2018

Od začátku dubna máme zbrusu nový moderní web, který je rychlejší, přehlednější a také optimalizovaný pro mobilní zařízení. Současně se nám také podařilo sladit grafickou podobu webu s Vysokou školou Jagiellońskou v Toruni.


BŘEZEN 2018

Další první ročník studia pro bakalářské studijní programy, magisterské studijní programy a Oceňování nemovitostí budeme otevírat k 1. 10. 2018, přijímací řízení k zahájení studia od tohoto data bude zahájeno k 1. 1. 2018.

Ke studiu programu MBA je možno se přihlašovat průběžně. Studijní skupiny pro distanční (online) formu studia zahajujeme každý měsíc.


SRPEN 2017

Koperníkův Toruň přichystal předání Jagiellonské ceny prezidentu Václavu Klausovi skutečně důstojně. Kromě laudatia od profesora Górskiho z Vysoké školy Jagiellońské promluvili rovněž kujavsko-pomořský maršálek, vojvoda z Bydhošti, primátor Toruně a náměstkyně ministra školství. Před ceremoniálem zazněla dokonce i zdravice prezidenta Andrzeje Dudy, kterou sem přijel osobně odprezentovat šéf jeho poradců.

Poláci si českého exprezidenta evidentně velmi váží. I to jest bardzo dobre.

Více informací naleznete na www.institutvk.cz


ČERVEN 2017

Dovolte, abychom Vás informovali, že naším profesním partnerem pro realizaci studijních oborů Správa v oblasti realit - makléř a obchodník s realitami v bakalářském a Ekonomika a správa v oblasti realit - makléř a obchodník s realitami magisterském stupni se stala společnost RE / MAX Česká republika.


ČERVEN 2017

Dne 12. června 2017 bylo slavnostně podepsáno Memorandum o vzájemné spolupráci a vytvoření partnerství mezi Českým svazem včelařů, z. s., okresní organizace Zlín a Krajský koordinační výbor Zlínského kraje, ČSV, z. s. a Fakultou veřejnosprávních a ekonomických studií v Uherském Hradišti.

Uzavření Memoranda vytváří prostor pro komunikaci, konzultaci, spojování úsilí a dosahování přínosných výsledků ze společných aktivit ve prospěch rozvíjení oboru včelařství ve všech jeho aspektech.


ČERVEN 2017

Dovolte, abychom Vás informovali, že Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy dne 2. 6. 2017 udělilo Fakultě veřejnosprávních a ekonomických studií v Uherském Hradišti akreditaci na základě § 108 zákona č. 435 / 2004 Sb. o zaměstnanosti s názvem "Oceňování nemovitostí". Bližší informace o této akreditaci naleznete v záložce ŠKOLENÍ A KURZY, kdy program Oceňování nemovitostí pro Vás nabídneme se zahájením výuky od října 2017 v Uherském Hradišti a Olomouci.